Systemy Wody Lodowej

Oferujemy kompletną i zintegrowaną gamę urządzeń marki CLINT oraz MCquay do centralnej klimatyzacji budynków mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Bogata oferta lączy szeroki zakres rozwiązań będących wartością dodaną dla firm jak i indywidualnych potrzeb klientów.


Szeroka gama produktów : od klimakonwektorów poprzez agregaty chłodnicze, pompy ciepła i centrale dachowe typu roof - top, kompetencje i profesjonalizm pracowników firmy Kina gwarantują klientom wysokie normy produkcji, zwracanie uwagi na detale, najlepsze wskażniki efektywności energetycznych ESEER ( EER i COP) oraz ciche funkcjonowanie urządzeń.

Systemy wody lodowej to nasza alternatywa dla systemów freonowych, systemów klimatyzacji komfortu i ogrzewania pomieszczeń małych , średnich i dużych budynków. Obydwa systemy zapewniają komfortową klimatyzację i ogrzewanie pomieszczeń, z wykorzystaniem najnowszych światowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych aerotermicznych pomp ciepła.

Oferta CLINTA to produkty będące urządzeniami z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa dedykowane dla wszelakich rozwiązań dla obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych.

W urządzeniach zastosowano proekologiczne czynniki chłodnicze:

  • R 407C
  • R 410A dodatkowe oznakowanie w nazwie urządzenia literą K
  • R 134A dodatkowe oznakowanie w nazwie urządzenia literą Y
Ten widżet jest pusty.

Systemy Wody Lodowej